Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Проведено семінар для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад і трудових архівів Запорізької області

Державним архівом Запорізької області та Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій 26 березня 2014 року проведено тематичний короткостроковий семінар для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад і трудових архівів області.

З архівістами області зустрілася заступник директора Державного архіву Запорізької О.Л. Пилявська, тема виступу якої була: «Архівна справа та діловодство на сучасному етапі».

Практичні заняття провели начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Запорізької області Т.В. Фурсенко на тему: «Вимоги до складання номенклатури справ та формування документів справ», начальник відділу організації і координації архівної справи та з питань кадрової роботи Державного архіву Запорізької області С.Т. Білець на тему: «Особливості упорядкування документів кадрового діловодства в установах, організаціях, підприємствах та їх передавання на архівне зберігання», начальник відділу інформації та використання документів Державного архіву Запорізької області О.Г. Величко на тему: «Порядок доступу громадян до документів НАФ в архівних установах області. Особливості використання документної інформації в ході виконання запитів фізичних та юридичних осіб» та головний спеціаліст-архівіст відділу організації і координації архівної справи та з питань кадрової роботи Державного архіву Запорізької області А.А. Федько на тему: «Складання паспортів архівних установ».

У заході взяли участь 30 осіб.