Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

У Державному архіві Запорізької області відбувся традиційний червневий семінар з питань організації діловодства і архівної справи

05 червня 2015 року спеціалістами відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Запорізької області проведений семінар з питань організації діловодства і архівної справи для працівників діловодних служб та архівних підрозділів установ, організацій, підприємств - джерел формування Національного архівного фонду Державного архіву Запорізької області.

У роботі семінару взяли участь працівники діловодних служб та архівних підрозділів 17 установ, організацій та підприємств.

На семінарі були розглянуті питання щодо впровадження електронного документообігу в організації, вимог до складання та оформлювання організаційно-розпорядчих документів, організації роботи з документами та організації контролю за їх виконанням, основних вимог до складання номенклатури справ тощо.

У рамках семінару проведено анонімне анкетування щодо оцінювання організації та проведення семінару та надання пропозицій на майбутнє.