Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Відбулися засідання колегії Державного архіву Запорізької області та тематичний семінар з питань охорони праці за участю членів профспілки

28 квітня 2015 року у Державному архіві Запорізької області проведено засідання колегії за участю громадськості.

Основним питанням, яке було заплановано до розгляду, стало таке: «Про стан охорони праці у Державному архіві Запорізької області». У зв’язку з цим засідання колегії було проведено саме 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.

Крім цього, на засіданні були підбиті підсумки роботи Державного архіву та архівних установ області за І квартал 2015 року, розглянуто питання про стан виконавської дисципліни та контрольної діяльності у Державному архіві Запорізької області.

На засіданні колегії також було заслухано інформацію про результати комплексної перевірки архівного відділу Вільнянської райдержадміністрації з питань здійснення контролю за дотриманням законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи, станом архівної справи і діловодства, забезпеченням формування, комплектування, збереженості, обліку та використання документів Національного архівного фонду України, їх упорядкуванням в установах-джерелах формування НАФ за період з березня 2010 року до квітня 2015 року.

З усіх питань було прийнято відповідні рішення з урахуванням пропозицій доповідачів та виступаючих.

По закінченню засідання колегії було проведено тематичний семінар та виставку-презентацію з питань охорони праці за участю членів профспілки.

 

Протокол засідання колегії від 28.04.2015 № 3

Рішення № 1

Рішення № 2

Рішення № 3

Рішення № 4

Рішення № 5

Рішення № 6

Рішення № 7