Анатолій Хромов здійснив робочий візит до міста Запоріжжя
- Деталі
- Створено: Субота, 20 липня 2024, 10:43
- Перегляди: 0
19.07.2024 Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов здійснив робочий візит до міста Запоріжжя. Він відвідав Державний архів Запорізької області, де зустрівся з колективом архіву і представниками архівних установ області та відповів на актуальні питання архівістів регіону, оглянув приміщення архіву. В ході зустрічі були обговорені питання реформування архівної галузі, оцифрування документів, евроінтеграційні процеси в архівній сфері. «Україна відповідає європейським стандартами в архівній справі, у нас загальноєвропейська практика оцифрування, а в деяких питаннях ми демонструємо лідерство», - зазначив голова Укрдержархіву. В зустрічі взяла участь в. о. керівника апарату обласної державної адміністрації Оксана Кірчева.
Детальніше:Анатолій Хромов здійснив робочий візит до міста Запоріжжя