Cемінар з питань формування Національного архівного фонду

Державним архівом Запорізької області та Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій в приміщенні центру 19.10.2011 проведено тематичний короткостроковий семінар з питань формування Національного архівного фонду, упорядкування документів постійного зберігання та з особового складу для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення та трудових архівів. У заході взяло участь 39 слухачів.

 

З архівістами області зустрілася заступник директора Державного архіву Запорізької О.Л. Пилявська, тема виступу якої була: «Організація роботи місцевих архівних установ: нормативно-правове регулювання та практична діяльність».

Практичні заняття провели начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Запорізької області Т.В. Фурсенко на тему: «Основні вимоги до складання номенклатури справ. Формування справ» та провідний спеціаліст-архівіст відділу організації і координації архівної справи та з питань кадрової роботи Державного архіву Запорізької області А.А. Федько – «Фондування та облік документів Національного архівного фонду, документів з особового складу ліквідованих установ».

Семінар завершено засіданням за «круглим столом» та тему: «Практичні аспекти складання історичних довідок установ, підприємств і організацій», модераторами круглого столу були – начальник відділу зберігання, обліку та довідкового апарату Державного архіву Запорізької області О.Ю. Зінчик та головний спеціаліст-архівіст відділу організації і координації архівної справи та з питань кадрової роботи Державного архіву Запорізької області Н.М. Турковська.

На фото – семінар відкривають директор Державного архіву Запорізької області О.С. Тедєєв та директор Запорізького центру перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій Л.І. Яновська.