Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

В Державному архіві Запорізької області відзначили День єднання

  Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 16 лютого 2023 року в Україні вдруге відзначають День єднання. 

 Зовнішні й внутрішні виклики, що постали сьогодні перед нашою країною, вимагають від кожного з нас консолідації та підтримки. І насамперед, нашої підтримки та допомоги потребує наша армія. Нині, в умовах воєнного стану, Збройні Сили України є визначальним чинником збереження незалежності, цілісності та недоторканості нашої держави. Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти. Наші воїни є прикладом самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє..

Ми дякуємо їм кожного дня, за те, що маємо можливість прокидатися у своїх оселях та жити далі. Шановні наші захисники! Ми віримо в вас та висловлюємо щиру вдячність. Бажаємо Вам надійного родинного тилу, здоров’я, незламної сили волі, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України. Повертайтеся додому живими і здоровими! На вас чекають вдома, за вас молиться вся Україна!