Відбулося розширене засідання колегії

12 лютого 2014 р. Державним архівом Запорізької області було проведено колегію, на якій були розглянуті питання: «Про підсумки роботи архівних установ області за 2013 рік та завдання на 2014 рік», «Про підсумки роботи архівних установ області для зберігання документів, які не належать до складу Національного архівного фонду України (трудових архівів) за 2013 рік», «Про підсумки щорічного огляду-конкурсу роботи колективів архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад за 2013 рік.», «Про роботу Державного архіву Запорізької області щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань запобігання і протидії корупції у 2013 році». За підсумками конкурсу за кращу організацію роботи колективів серед архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад було проведено нагородження дипломами та грошовими преміями.

 

Інформація

про проведення колегії Державного архіву Запорізької області

за участю громадськості


12 лютого 2014 року у залі засідань Державного архіву Запорізької області о 10-00 було відкрито засідання колегії за підсумками роботи архівних установ області в 2013 році.

У колегії взяли участь керівництво та працівники Державного архіву Запорізької області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення, члени колегії: Волгіна Катерина Михайлівна, голова Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ, Ігнатуша Олександр Миколайович, доктор історичних наук, професор кафедри історії України Запорізького Національного університету.

Усього були присутні 63 особи.

Були розглянуті такі питання: «Про підсумки роботи архівних установ області за 2013 рік та завдання на 2014 рік», «Про підсумки роботи архівних установ області для зберігання документів, які не належать до складу Національного архівного фонду України (трудових архівів) за 2013 рік», «Про підсумки щорічного огляду-конкурсу роботи колективів архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад за 2013 рік.», «Про роботу Державного архіву Запорізької області щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань запобігання і протидії корупції у 2013 році».

Колегія Державного архіву Запорізької області спільно з Президією Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ за підсумками конкурсу постановила за кращу організацію роботи колективів серед архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад нагородити дипломами та грошовими преміями начальників відділів Бердянської міської ради Жаркову Галину Миколаївну, Оріхівської райдержадміністрації Лазько Тетяну Петрівну, Веселівської райдержадміністрації. Гудкову Людмилу Миколаївну.

На засіданні виступили запрошені: Волгіна Катерина Михайлівна, голова Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ, Ігнатуша Олександр Миколайович, доктор історичних наук, професор кафедри історії України Запорізького Національного університету, начальники архівних відділів Бердянської міської ради, Веселівської, Вільнянської, Кам’янсько-Дніпровської, Михайлівської, Новомиколаївської райдержадміністрацій.

 

Начальник відділу інформації та використання документів

О.Г. Величко

 

РІШЕННЯ №1

РІШЕННЯ №2

РІШЕННЯ №3

РІШЕННЯ №4