План заходів на 2013-2014 рр. Державного архіву Запорізької області щодо участі архівних установ Запорізької області у заходах з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Понеділок, 03 лютого 2014, 13:45

Друк

1. Брати участь у тематичних масових заходах, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, які організовує облдержадміністрація.

2. Провести виявлення та підготувати перелік архівних документів, пов’язаних з життям, творчістю та діяльністю Т. Г. Шевченка.

3. Забезпечити підготовку та відкриття експозиції виставки архівних документів та матеріалів щодо вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка, забезпечити розміщення он-лайнового варіанту виставки на офіційному сайті архіву.

4. Забезпечити подання у розділі "Сторінки історії" газети обласної ради та облдержадміністрації "Запорізька правда" статей та архівних документів про події на Запоріжжі, пов’язані з іменем Т. Г. Шевченка.

5. Забезпечити координацію роботи архівних установ Запорізької області з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

6. Участь у бесідах і тематичних заходах, присвячених творчості та діяльності Т.Г. Шевченка, представників архівних установ Запорізької області.

7. Сприяти громадським організаціям, благодійним фондам, окремим громадянам у вільному доступі до архівних документів про події на Запоріжжі, пов’язані з іменем Т. Шевченка, у здійсненні ними науково-пошукової та просвітницької діяльності.