image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Змінити розмір шрифта

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Голодомор 1932-1933 років

Банер

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Банер

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війнів

Банер

Архіви до 200-річного ювілею Великого Кобзаря

Банер

Я маю право!

Банер

Корисні посилання:

Державний архів Запорізької області взяв участь у розширеному засіданні президії обкому профспілки працівників державних установ та «круглому столі»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

12 червня 2014 року Державний архів Запорізької області взяв участь у розширеному засіданні президії обкому профспілки працівників державних установ з питань «Модернізація діяльності профспілок в сучасних умовах», «Звіти та вибори в обласній профспілковій організації у 2014-2015 роках» та «круглому столі» «Роль профспілкового руху в сучасних умовах».

Профспілковий комітет Державного архіву Запорізької області був нагороджений грамотою Запорізької обласної ради профспілок.

Місце проведення: м. Запоріжжя, будинок Профспілок, майдан Профспілок, 5.

Учасники «круглого столу»: працівники державних установ ‑ голови міських, районних, об’єднаних комітетів профспілки, первинних профспілкових організацій м. Запоріжжя та області.

На семінарі були розглянуті питання: завдання профспілок в сучасних умовах щодо захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, особливості бюджету 2014 року, компенсація за житлово-комунальні послуги, соціальні гарантії, про звіти та вибори в обласній профспілковій організації та ін.

Профспілковий комітет Державного архіву Запорізької області був нагороджений грамотою Запорізької обласної ради профспілок «за ІІ місце в обласному конкурсі на кращий колективний договір 2013 року, успішне вирішення соціально-економічних питань шляхом реалізації колективного договору та вагомий внесок у формування та розвиток соціального діалогу».