image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Изменить размер шрифта

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Методические рекомендации по вопросам предотвращения и урегулирования конфликта интересов

Баннер

Голодомор 1932-1933 годов

Баннер

Ко Дню памяти и примирения и Дня победы над нацизмом во Второй мировой войне

Баннер

Архивы к 200-летнему юбилею Великого Кобзаря

Баннер

Я маю право!

Баннер

Полезные ссылки:

План заходів на 2013-2014 рр. Державного архіву Запорізької області щодо участі архівних установ Запорізької області у заходах з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

Внимание, откроется в новом окне. Печать

1. Брати участь у тематичних масових заходах, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, які організовує облдержадміністрація.

2. Провести виявлення та підготувати перелік архівних документів, пов’язаних з життям, творчістю та діяльністю Т. Г. Шевченка.

3. Забезпечити підготовку та відкриття експозиції виставки архівних документів та матеріалів щодо вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка, забезпечити розміщення он-лайнового варіанту виставки на офіційному сайті архіву.

4. Забезпечити подання у розділі "Сторінки історії" газети обласної ради та облдержадміністрації "Запорізька правда" статей та архівних документів про події на Запоріжжі, пов’язані з іменем Т. Г. Шевченка.

5. Забезпечити координацію роботи архівних установ Запорізької області з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

6. Участь у бесідах і тематичних заходах, присвячених творчості та діяльності Т.Г. Шевченка, представників архівних установ Запорізької області.

7. Сприяти громадським організаціям, благодійним фондам, окремим громадянам у вільному доступі до архівних документів про події на Запоріжжі, пов’язані з іменем Т. Шевченка, у здійсненні ними науково-пошукової та просвітницької діяльності.