image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Змінити розмір шрифта

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Голодомор 1932-1933 років

Банер

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Банер

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війнів

Банер

Архіви до 200-річного ювілею Великого Кобзаря

Банер

Я маю право!

Банер

Корисні посилання:

Авторизація:

Що потрібно змінити на нашому сайті?

Результати

Державний архів Запорізької області: Офіційний сайт

«Репортер Запоріжжя»: Запорізький архів. Несекретні матеріали. У пошуках правди. Фото.

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 23 березня 2016, 09:19

В рамках заходів щодо взаємодії із засобами масової інформації директор Державного архіву Запорізької області О.С. Тедєєв ознайомив представників інтернет-ресурсу «Reporter UA» журналіста Ігоря Базанова та фотокореспондента Андрія Глущенка з діяльністю архіву та провів оглядову екскурсію приміщеннями.

Читати далі: «Репортер Запоріжжя»: Запорізький архів. Несекретні матеріали. У пошуках правди. Фото.

 

МАЙДАН ОЧИМА ЗАПОРІЖЦІВ

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 18 лютого 2016, 16:18

Протестні акції, направлені, передусім, проти корупції, свавілля правоохоронних органів, на підтримку європейського вектору зовнішньої політики України розпочалися на майдані Незалежності м. Київ 21 листопада 2013 р. у відповідь на припинення підготовки підписання угоди про асоціацію з ЄС. Безпосередніми учасниками цих подій, були й запоріжці.

Читати далі: МАЙДАН ОЧИМА ЗАПОРІЖЦІВ

   

Відбулося розширене засідання колегії Державного архіву Запорізької області

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 18 лютого 2016, 13:47

17 лютого 2016 року в Державному архіві Запорізької області відбулося розширене засідання колегії за участю працівників Державного архіву Запорізької області, архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад, трудових архівів.

На засіданні були підбиті підсумки роботи архівних установ області за 2015 рік та визначено завдання на 2016 рік та розглянуто питання про роботу Державного архіву Запорізької області щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань запобігання і протидії корупції у 2015 році;

Читати далі: Відбулося розширене засідання колегії Державного архіву Запорізької області

   

АНОНС!

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Вівторок, 09 лютого 2016, 13:32

17 лютого 2016 року відбудеться розширене засідання колегії Державного архіву Запорізької області, присвячене підбиттю підсумків діяльності архівних установ області за 2015 рік та їх завданням на 2016 рік та Тематичний короткостроковий семінар з актуальних питань діяльності архівних установ області для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та трудових архівів. Місце проведення колегії та семінару: м. Запоріжжя, вул. Українська, 48; реєстрація учасників з 8.00 до 9.00 год.

 

   

97-а річниця проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 27 січня 2016, 09:22

22 січня 2016 року у з нагоди відзначення 97-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки Запорізьким, Івано-Франківським, Миколаївським та Чернігівським центрами перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів проведено міжрегіональну відеоконференцію «Соборність України: нові виклики», яка стала частиною загальнонаціональних заходів, присвячених святкуванню Дня Соборності України.

Читати далі: 97-а річниця проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР

   

Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 20 січня 2016, 16:10

20 січня 2016 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області. В ході засідання розглянуто такі питання:

про основні напрями діяльності Державного архіву Запорізької області на 2016 рік.

про план роботи Державного архіву Запорізької області на І квартал 2016 року.

про підсумки роботи Державного архіву Запорізької області зі зверненнями громадян за 2015 рік.

про виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики та про стан роботи з кадрами та кадровим резервом, підвищення кваліфікації кадрів у Державному архіві Запорізької області за 2015 рік.

щодо стану виконавської дисципліни та контролю за виконанням документів у Державному архіві Запорізької області у 2015 році.

Читати далі: Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області

   

До Дня працівників архівних установ України

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 25 грудня 2015, 12:28

До Дня працівників архівних установ України в залі засідань Державного архіву Запорізької області (вул. Українська, 48, м. Запоріжжя) відбулися урочисті збори з нагородженням Почесними грамотами Запорізької облдержадміністрації працівників архіву за підсумками роботи за рік. У читальному залі до уваги громадськості та ЗМІ були представлені найстаріші документи з історії Запорізького краю Національного архівного фонду України, що зберігаються в архіві. Відбулася презентація новітніх інформаційних технологій зі створення страхового фонду архівних документів для забезпечення їх збереження для історії та розширення доступу до них громадськості

Читати далі: До Дня працівників архівних установ України

   

Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 23 грудня 2015, 15:14

23 грудня 2015 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому були розглянуті питання:

про план роботи колегії Державного архіву Запорізької області на 2016 рік;

про стан пожежної безпеки у Державному архіві Запорізької області;

про виконання Державним архівом Запорізької області у 2009-2015 роках заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009-2019 роки;

про виконання архівними установами Запорізької області у 2009-2015 роках заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009-2019 роки;

про контроль за виконанням рішень колегії Державного архіву Запорізької області за 2015 рік.

Читати далі: Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області

   

«З історії міста Оріхова»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 25 листопада 2015, 15:50

Наприкінці ХVІІІ століття розпочалося активне освоєння безкрайніх степів Приазов’я. На нових територіях дуже швидко зростали нові поселення, серед яких був й Оріхів. У 1799 р. з Великого Токмаку до нового поселення були переведені всі повітові органи управління, або як тоді писали «присутственные» місця Маріупольського повіту. В 1801 р. Оріхів, першим на території сучасної Запорізької області, отримав статус міста, а у 1802 р. став центром Мелітопольського повіту Таврійської губернії. Такий статус Оріхів зберігав близько 40 років, до переведення повітових установ до м. Мелітополь у 1842 р. Після чого Оріхів був переведений до розряду заштатних міст нового Бердянського повіту Таврійської губернії, створеного за рахунок розукрупнення Дніпровського та Мелітопольського повітів.

Читати далі: «З історії міста Оріхова»

   

Запоріжжя у 2014 році (до Дня гідності та свободи)

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 18 листопада 2015, 10:51

2014 р. – визначний рік для України, рік перелому. Революція гідності, проведення антитерористичної операції на Сході України змінили українське суспільство, кожного з нас. Запорізький край прожив цей рік разом з країною. Громадою відстоювали демократичні цінності та свободи, відроджували українську армію, захищали Українську державність у неоголошеній війні.

Читати далі: Запоріжжя у 2014 році (до Дня гідності та свободи)

   

«Голод 1921-1923 рр. на Запоріжжі»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Вівторок, 17 листопада 2015, 11:40

Голод 1921-1923 рр. — це трагічна сторінка в історії українського народу, яка безпосередньо пов'язана з такими факторами: забороною ринкової реалізації хлібних надлишків і їх примусове вилучення державою, що зумовило падіння товарності сільського господарства, різке скорочення посівних площ, зниження обсягу сільськогосподарського виробництва і, як результат, загострення дефіциту продуктів харчування. Але голод 1921- 1923 рр. був обумовлений ще й дією природної стихії великі райони Південної України, Поволжя і Північного Кавказу охопив неврожай, викликаний посухою.

Читати далі: «Голод 1921-1923 рр. на Запоріжжі»

   

Сторінка 10 з 22