image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Змінити розмір шрифта

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Голодомор 1932-1933 років

Банер

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Банер

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війнів

Банер

Архіви до 200-річного ювілею Великого Кобзаря

Банер

Я маю право!

Банер

Корисні посилання:

Авторизація:

Що потрібно змінити на нашому сайті?

Результати

Державний архів Запорізької області: Офіційний сайт

«Український Кобзар – поет та художник Т.Г. Шевченко в серцях запоріжців»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 19 червня 2014, 10:22

Виставка архівних документів «Український Кобзар – поет та художник Т.Г. Шевченко в серцях запоріжців»

Читати далі: «Український Кобзар – поет та художник Т.Г. Шевченко в серцях запоріжців»

 

«Засновник Бердянського степового лісництва Йоган Корніс»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Понеділок, 16 червня 2014, 12:50

Виставка архівних документів «Засновник Бердянського степового лісництва Йоган Корніс»

Читати далі: «Засновник Бердянського степового лісництва Йоган Корніс»

   

Державний архів Запорізької області нагороджений дипломом за ІІ місце у конкурсі на кращий Колективний договір

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 13 червня 2014, 10:14

12 червня 2014 року відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, в рамках якого представники обласної влади – Валерій Баранов та Віктор Межейко, профспілок – Віктор Сластьон та роботодавців – Петро Ванат підписали тристоронню територіальну угоду на 2014-2016 роки.

У рамках засідання ради відбулося нагородження переможців обласного конкурсу на кращий колективний договір. Колектив Державного архіву Запорізької області був нагороджений дипломом за ІІ місце в обласному конкурсі на кращий колективний договір за 2013 рік.

 

   

Державний архів Запорізької області взяв участь у розширеному засіданні президії обкому профспілки працівників державних установ та «круглому столі»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 13 червня 2014, 10:09

12 червня 2014 року Державний архів Запорізької області взяв участь у розширеному засіданні президії обкому профспілки працівників державних установ з питань «Модернізація діяльності профспілок в сучасних умовах», «Звіти та вибори в обласній профспілковій організації у 2014-2015 роках» та «круглому столі» «Роль профспілкового руху в сучасних умовах».

Профспілковий комітет Державного архіву Запорізької області був нагороджений грамотою Запорізької обласної ради профспілок.

Читати далі: Державний архів Запорізької області взяв участь у розширеному засіданні президії обкому профспілки працівників державних установ та «круглому столі»

   

У Державному архіві Запорізької області відбувся вже традиційний червневий семінар з питань організації діловодства і архівної справи

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 13 червня 2014, 07:39

12 червня 2014 року спеціалістами відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Запорізької області проведений семінар з питань організації діловодства і архівної справи для працівників діловодних служб та архівних підрозділів установ, організацій, підприємств - джерел формування Національного архівного фонду Державного архіву Запорізької області, в якому взяли участь 45 слухачів.

Читати далі: У Державному архіві Запорізької області відбувся вже традиційний червневий семінар з питань організації діловодства і архівної справи

   

Державний архів Запорізької області бере участь в обговоренні проекту змін до Конституції України

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 30 травня 2014, 10:08

На виконання розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 28.05.2014 № 222 «Про організацію громадського обговорення проекту змін до Конституції України» в Державному архіві Запорізької області видано наказ від 29.05.2014 № 30 щодо організації громадського обговорення проекту змін до Конституції України та затверджено графік проведення громадського обговорення проекту змін.

З проектом конституційних змін можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Запорізької облдержадміністрації за посиланням http://www.zoda.gov.ua/article/2133/proekt-konstitutsiynih-zmin.html.

   

Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області до Дня журналіста

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 29 травня 2014, 10:42

28 травня 2014 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області за найкраще висвітлення діяльності місцевих архівних установ, історичного минулого України та Запорізької області за допомогою оприлюднення та популяризації документів Національного архівного фонду у 2013 році до Дня журналіста.

Читати далі: Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області до Дня журналіста

   

Семінар з питань організації діловодства і архівної справи

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Понеділок, 26 травня 2014, 13:34

12 червня 2014 року Державний архів Запорізької області проводить семінар з питань організації діловодства і архівної справи для працівників діловодних служб і архівних підрозділів установ – джерел формування Національного архівного фонду Державного архіву Запорізької області.

Читати далі: Семінар з питань організації діловодства і архівної справи

   

Державний архів Запорізької області працює в штатному режимі

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 15 травня 2014, 10:49

У відповідь на деякі публікації в запорізьких інтернет-ресурсах, зокрема, www.zabor.zp.ua, www.prospect.zp.ua, інформуємо, що Державний архів Запорізької області не змінював режиму роботи та не припиняв видавати документи користувачам. До керівництва та працівників архіву громадяни з питаннями щодо зміни режиму роботи архіву не зверталися, ніяких роз’яснень щодо припинення роботи або заборони видавання документів не надавалося.

Читати далі: Державний архів Запорізької області працює в штатному режимі

   

НЕ ЗАРАДИ СЛАВИ (Герої Радянського Союзу – уродженці Запорізького краю)

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 07 травня 2014, 13:41

9 Травня 1945 р. назавжди закарбується в пам’яті українського народу та інших народів колишнього СРСР як день грандіозної перемоги над страшним ворогом людства – фашизмом. Саме в цей день скінчилася Велика Вітчизняна війна, яка стала для нашого народу справжнім випробуванням на міцність людського духу, на людяність і патріотизм. Героїзм, відвага та жертовність були нормою для мільйонів людей. За роки війни більше 11,5 тисяч радянських воїнів отримали звання Героя Радянського Союзу. Серед них були і уродженці Запорізького краю.

Читати далі: НЕ ЗАРАДИ СЛАВИ (Герої Радянського Союзу – уродженці Запорізького краю)

   

Відбулися засідання колегії Державного архіву Запорізької області та тематичний семінар з питань охорони праці за участю членів профспілки

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 30 квітня 2014, 13:19

28 квітня 2014 року у Державному архіві Запорізької області проведено засідання колегії за участю громадськості.

Основним питанням, яке було заплановано до розгляду, стало таке: «Про стан охорони праці у Державному архіві Запорізької області». У зв’язку з цим засідання колегії було проведено саме 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.

Читати далі: Відбулися засідання колегії Державного архіву Запорізької області та тематичний семінар з питань охорони праці за участю членів профспілки

   

Сторінка 14 з 22