image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Змінити розмір шрифта

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Голодомор 1932-1933 років

Банер

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Банер

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війнів

Банер

Архіви до 200-річного ювілею Великого Кобзаря

Банер

Я маю право!

Банер

Корисні посилання:

Авторизація:

Що потрібно змінити на нашому сайті?

Результати

Державний архів Запорізької області: Офіційний сайт

Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області до Дня журналіста

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 29 травня 2014, 10:42

28 травня 2014 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області за найкраще висвітлення діяльності місцевих архівних установ, історичного минулого України та Запорізької області за допомогою оприлюднення та популяризації документів Національного архівного фонду у 2013 році до Дня журналіста.

Читати далі: Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області до Дня журналіста

 

Семінар з питань організації діловодства і архівної справи

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Понеділок, 26 травня 2014, 13:34

12 червня 2014 року Державний архів Запорізької області проводить семінар з питань організації діловодства і архівної справи для працівників діловодних служб і архівних підрозділів установ – джерел формування Національного архівного фонду Державного архіву Запорізької області.

Читати далі: Семінар з питань організації діловодства і архівної справи

   

Державний архів Запорізької області працює в штатному режимі

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 15 травня 2014, 10:49

У відповідь на деякі публікації в запорізьких інтернет-ресурсах, зокрема, www.zabor.zp.ua, www.prospect.zp.ua, інформуємо, що Державний архів Запорізької області не змінював режиму роботи та не припиняв видавати документи користувачам. До керівництва та працівників архіву громадяни з питаннями щодо зміни режиму роботи архіву не зверталися, ніяких роз’яснень щодо припинення роботи або заборони видавання документів не надавалося.

Читати далі: Державний архів Запорізької області працює в штатному режимі

   

НЕ ЗАРАДИ СЛАВИ (Герої Радянського Союзу – уродженці Запорізького краю)

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 07 травня 2014, 13:41

9 Травня 1945 р. назавжди закарбується в пам’яті українського народу та інших народів колишнього СРСР як день грандіозної перемоги над страшним ворогом людства – фашизмом. Саме в цей день скінчилася Велика Вітчизняна війна, яка стала для нашого народу справжнім випробуванням на міцність людського духу, на людяність і патріотизм. Героїзм, відвага та жертовність були нормою для мільйонів людей. За роки війни більше 11,5 тисяч радянських воїнів отримали звання Героя Радянського Союзу. Серед них були і уродженці Запорізького краю.

Читати далі: НЕ ЗАРАДИ СЛАВИ (Герої Радянського Союзу – уродженці Запорізького краю)

   

Відбулися засідання колегії Державного архіву Запорізької області та тематичний семінар з питань охорони праці за участю членів профспілки

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 30 квітня 2014, 13:19

28 квітня 2014 року у Державному архіві Запорізької області проведено засідання колегії за участю громадськості.

Основним питанням, яке було заплановано до розгляду, стало таке: «Про стан охорони праці у Державному архіві Запорізької області». У зв’язку з цим засідання колегії було проведено саме 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.

Читати далі: Відбулися засідання колегії Державного архіву Запорізької області та тематичний семінар з питань охорони праці за участю членів профспілки

   

Проведено семінар для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад і трудових архівів Запорізької області

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 27 березня 2014, 08:54

Державним архівом Запорізької області та Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій 26 березня 2014 року проведено тематичний короткостроковий семінар для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад і трудових архівів області.

Читати далі: Проведено семінар для працівників архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад і трудових архівів Запорізької області

   

До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Понеділок, 03 березня 2014, 13:58

Виставка архівних документів “Шевченко та Запорізькій край у 1920-ті роки ”

Читати далі: До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

   

Єдиний день прийому громадян

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 26 лютого 2014, 15:54

З 1 березня 2014 року У Державному архіві Запорізької області запроваджено Єдиний день прийому громадян.

Читати далі: Єдиний день прийому громадян

   

Короткотерміновий семінар для начальників відділів ДРАЦС

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 20 лютого 2014, 10:09

19 лютого 2014 р. у Державному архіві Запорізької області був проведений короткотерміновий семінар для начальників відділів ДРАЦС реєстраційних служб Управління юстиції в Запорізькій області.

На семінарі були розглянуті питання: «Умови зберігання книг державної реєстрації актів цивільного стану в архівосховищах відділів ДРАЦС», «Перевіряння наявності та стану справ», «Порядок, умови та строки зберігання книг державної реєстрації актів цивільного стану».

 

   

Відбулося розширене засідання колегії

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 12 лютого 2014, 15:32

12 лютого 2014 р. Державним архівом Запорізької області було проведено колегію, на якій були розглянуті питання: «Про підсумки роботи архівних установ області за 2013 рік та завдання на 2014 рік», «Про підсумки роботи архівних установ області для зберігання документів, які не належать до складу Національного архівного фонду України (трудових архівів) за 2013 рік», «Про підсумки щорічного огляду-конкурсу роботи колективів архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад за 2013 рік.», «Про роботу Державного архіву Запорізької області щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань запобігання і протидії корупції у 2013 році». За підсумками конкурсу за кращу організацію роботи колективів серед архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад було проведено нагородження дипломами та грошовими преміями.

Читати далі: Відбулося розширене засідання колегії

   

День інформування громадськості

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Середа, 12 лютого 2014, 15:17

12 лютого 2014 року о 12-00 у залі засідань Державного архіву Запорізької області Службою науково-технічної інформації було проведено День інформування громадськості. Були присутні працівники Державного архіву Запорізької області, начальники архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення, відвідувачі читального залу архіву. До уваги присутніх були представлені нові видання 2013 року, підготовлені на основі архівних документів, та нормативно-правові документи, що регулюють діяльність архівних установ.

Читати далі: День інформування громадськості

   

Сторінка 14 з 21