image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Змінити розмір шрифта

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Голодомор 1932-1933 років

Банер

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Банер

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війнів

Банер

Архіви до 200-річного ювілею Великого Кобзаря

Банер

Я маю право!

Банер

Корисні посилання:

Авторизація:

Що потрібно змінити на нашому сайті?

Результати

Державний архів Запорізької області: Офіційний сайт

 

До уваги громадян, представників ЗМІ та громадських організацій!

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 01 серпня 2014, 14:09

Державний архів Запорізької області з метою збереження важливих джерел із сучасної історії України, увічнення пам’яті громадян, які загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, створення архівної колекції, звертається до Вас з проханням передавати на постійне зберігання документи, що відбивають події під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), проведення антитерористичної операції, та у зв’язку з тимчасовою окупацією території Автономної Республіки Крим: друковану документацію (плакати, листівки, брошури, буклети тощо); газети (окремі тематичні випуски); фото- та відеодокументи.

Контактна інформація: вул. Українська, 48, м. Запоріжжя, 69095

тел. (0612) 63 59 10

 

   

До 100-річчя Першої світової війни розміщено виставку архівних документів «Запорізький край у роки Першої світової війни»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Понеділок, 28 липня 2014, 08:04

Перша світова війна розпочалася 28 липня 1914 р. Приводом до війни послужило вбивство 28 червня 1914 р. в Сараєво дев’ятнадцятирічним студентом, боснійським сербом Гаврилою Принципом спадкоємця австрійського престолу ерцгерцога Франца Фердинанда.

Читати далі: До 100-річчя Першої світової війни розміщено виставку архівних документів «Запорізький край у роки Першої світової війни»

   

Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Вівторок, 22 липня 2014, 08:49

16 липня 2014 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки роботи Державного архіву Запорізької області, архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад, трудових архівів за І півріччя 2014 року.

Читати далі: Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області

   

«Український Кобзар – поет та художник Т.Г. Шевченко в серцях запоріжців»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 19 червня 2014, 10:22

Виставка архівних документів «Український Кобзар – поет та художник Т.Г. Шевченко в серцях запоріжців»

Читати далі: «Український Кобзар – поет та художник Т.Г. Шевченко в серцях запоріжців»

   

«Засновник Бердянського степового лісництва Йоган Корніс»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Понеділок, 16 червня 2014, 12:50

Виставка архівних документів «Засновник Бердянського степового лісництва Йоган Корніс»

Читати далі: «Засновник Бердянського степового лісництва Йоган Корніс»

   

Державний архів Запорізької області нагороджений дипломом за ІІ місце у конкурсі на кращий Колективний договір

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 13 червня 2014, 10:14

12 червня 2014 року відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, в рамках якого представники обласної влади – Валерій Баранов та Віктор Межейко, профспілок – Віктор Сластьон та роботодавців – Петро Ванат підписали тристоронню територіальну угоду на 2014-2016 роки.

У рамках засідання ради відбулося нагородження переможців обласного конкурсу на кращий колективний договір. Колектив Державного архіву Запорізької області був нагороджений дипломом за ІІ місце в обласному конкурсі на кращий колективний договір за 2013 рік.

 

   

Державний архів Запорізької області взяв участь у розширеному засіданні президії обкому профспілки працівників державних установ та «круглому столі»

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 13 червня 2014, 10:09

12 червня 2014 року Державний архів Запорізької області взяв участь у розширеному засіданні президії обкому профспілки працівників державних установ з питань «Модернізація діяльності профспілок в сучасних умовах», «Звіти та вибори в обласній профспілковій організації у 2014-2015 роках» та «круглому столі» «Роль профспілкового руху в сучасних умовах».

Профспілковий комітет Державного архіву Запорізької області був нагороджений грамотою Запорізької обласної ради профспілок.

Читати далі: Державний архів Запорізької області взяв участь у розширеному засіданні президії обкому профспілки працівників державних установ та «круглому столі»

   

У Державному архіві Запорізької області відбувся вже традиційний червневий семінар з питань організації діловодства і архівної справи

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 13 червня 2014, 07:39

12 червня 2014 року спеціалістами відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Запорізької області проведений семінар з питань організації діловодства і архівної справи для працівників діловодних служб та архівних підрозділів установ, організацій, підприємств - джерел формування Національного архівного фонду Державного архіву Запорізької області, в якому взяли участь 45 слухачів.

Читати далі: У Державному архіві Запорізької області відбувся вже традиційний червневий семінар з питань організації діловодства і архівної справи

   

Державний архів Запорізької області бере участь в обговоренні проекту змін до Конституції України

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

П'ятниця, 30 травня 2014, 10:08

На виконання розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації від 28.05.2014 № 222 «Про організацію громадського обговорення проекту змін до Конституції України» в Державному архіві Запорізької області видано наказ від 29.05.2014 № 30 щодо організації громадського обговорення проекту змін до Конституції України та затверджено графік проведення громадського обговорення проекту змін.

З проектом конституційних змін можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Запорізької облдержадміністрації за посиланням http://www.zoda.gov.ua/article/2133/proekt-konstitutsiynih-zmin.html.

   

Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області до Дня журналіста

Увага! Відкрито в новому вікні. Друк

Четвер, 29 травня 2014, 10:42

28 травня 2014 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області за найкраще висвітлення діяльності місцевих архівних установ, історичного минулого України та Запорізької області за допомогою оприлюднення та популяризації документів Національного архівного фонду у 2013 році до Дня журналіста.

Читати далі: Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області до Дня журналіста

   

Сторінка 12 з 20