Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Відбулося виїзне засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Запорізької області в м. Василівка

16 листопада 2018 року на базі Василівської районної державної адміністрації відбулося виїзне засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Запорізької області.

З вітальним словом до учасників засідання звернулася заступник директора Державного архіву – начальник відділу підготовки аналітичних матеріалів та документаційного забезпечення, голова ЕПК Ядловська О. Л. Також перед учасниками засідання виступали: начальник архівного відділу Василівської районної державної адміністрації – Карнаух І. С., начальник відділу організації і координації архівної справи – Федько А. А., начальник відділу зберігання, обліку та довідкового апарату – Білець С. Т., начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства – Фурсенко Т. В., головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду та діловодства – Бокій Г. А., головний спеціаліст відділу організації і координації архівної справи – Макарська А. І.

На засідання ЕПК було розглянуто 4 питання, зокрема: про виключення зі списку юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до Державного архіву Запорізької області, Публічного акціонерного товариства «Запорізький сталепрокатний завод»; про виключення зі списку юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до архівного відділу Гуляйпільської районної державної адміністрації, сільських рад та їх виконавчих комітетів та сільських виборчих комісій Гуляйпільського району Запорізької області; про роботу експертної комісії та забезпечення збереженості документів у Підприємстві з іноземними інвестиціями в формі приватного акціонерного товариства «Запорізький залізорудний комбінат» с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області; про розгляд інструкцій з діловодства, положень про експертні комісії, номенклатур справ, описів справ, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, установ.

У засіданні ЕПК взяли участь керівник апарату Василівської районної державної адміністрації Запорізької області Таран Ю. А., керівники окремих структурних підрозділів Василівської райдержадміністрації та Василівської міської ради, керівник апарату Василівського районного суду Запорізької області Козарик Н. А., представники установ, підприємств та організацій Василівського району, а також начальники архівних відділів Веселівської, Михайлівської райдержадміністрацій та Токмацької міської ради.

З усіх питань були прийняті відповідні рішення.