Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Проведено семінар з питань організації діловодства і архівної справи

26 жовтня 2018 року спеціалістами відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Запорізької області проведено семінар з питань організації діловодства і архівної справи для працівників діловодних служб та архівних підрозділів установ, організацій, підприємств - джерел формування Національного архівного фонду Державного архіву Запорізької області.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Тедєєв О. С., директор Державного архіву Запорізької області. Також перед учасниками семінару виступили: заступник директора Державного архіву – начальник відділу підготовки аналітичних матеріалів та документаційного забезпечення Ядловська О. Л., начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Фурсенко Т. В., головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Бокій Г. А., провідний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Колесник І. М..

На семінарі було розглянуто ряд важливих питань, зокрема: організація документування управлінської діяльності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях (нова інструкція з діловодства); зміни до нормативних документів з питань діловодства та архівної справи; основні вимоги до складання номенклатури справ, формування документів у справи та їх оперативне зберігання в структурних підрозділах установ; порядок заповнення паспорта архівного підрозділу установи, організації, підприємства.

У семінарі взяли участь 24 працівника діловодних служб та архівних підрозділів установ, організацій та підприємств.

Окрім того, в рамках семінару проведено анонімне анкетування щодо оцінювання організації та проведення семінару та надання пропозицій на майбутнє.

Проведений семінар отримав високу оцінку від його учасників.