Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Державний архів Запорізької області взяв участь у відзначенні 100-річчя запровадження державної служби України

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 298-р "Про відзначення 100-річчя запровадження державної служби" 12 та 14 червня 2018 року в Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів проведено круглі столи "Державна служба України: регіональний історичний контекст", "100-річчя державної служби: загальнодержавні тенденції та регіональний аспект".

Одним із модераторів означених круглих столів була заступник директора – начальник відділу підготовки аналітичних матеріалів та документаційного забезпечення Державного архіву Запорізької області, Ядловська Ольга Леонідівна.

Під час проведення круглих столів учасники заходів мали змогу ознайомитися з копіями архівних документів, що відображають управлінські процеси на теренах Запорізької області починаючи з 1918 року; проаналізувати історичний досвід та обговорити нові тенденції у розвитку державної служби України.

Учасниками проведених заходів стали державні службовці – конкурсанти ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" та секретарі сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад, у т.ч. об’єднаних територіальних громад.

Починаючи з 05 червня 2018 року у холі Центру перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів працює постійно діюча тематична виставка "100-річчя державної служби: загальнодержавні тенденції та регіональний аспект", яка підготовлена фахівцями Державного архіву Запорізької області.

 

 

Відділ інформації та використання документів Державного архіву Запорізької області