Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Відбулося засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки щорічного конкурсу серед представників засобів масової інформації області до Дня журналіста

31 травня 2017 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Запорізької області, на якому підбито підсумки конкурсу серед представників засобів масової інформації області за найкраще висвітлення діяльності місцевих архівних установ, історичного минулого України та Запорізької області за допомогою оприлюднення та популяризації документів Національного архівного фонду у 2016 році до Дня журналіста.

Робота із залучення до участі у конкурсі журналістів місцевих ЗМІ Запорізької області здійснюється через оргкомітет Державного архіву Запорізької області та архівні установи районних державних адміністрацій та міських рад міст обласного значення.

Переможцями визнано:

Купермана Юрія Вікторовича, кореспондента газети «Мелітопольські відомості» ТОВ «РА МВ плюс» за висвітлення історичного минулого Мелітопольського краю в публікаціях «Под Мелитополем подземный город?» та «Каменная могила: тайна пугающей силы» в газеті «Мелітопольські відомості».

Гортенко Ірину Валентинівну, позаштатного кореспондента газети «Энергия» за висвітлення історичного минулого м Енергодар за допомогою архівних документів у публікації «Непростая и уникальная стройка» до 90 – річчя з дня народження Р. Г. Хеноха.

Переможців нагороджено Почесними грамотами Державного архіву Запорізької області.

 

Протокол засідання колегії від 31.05.2017

Рішення № 1