Для звернень громадян: тел. (061) 787 45 51

image01
Міська електростанція
image01
Буд. Лєщинського
image01
Вулиця Соборна
image01
Земська лікарня
image01
Магазин «Комунар»
image01
Олександрівська земська управа
image01
Будинок по вул. К. Лібкнехта
image01
Готель «Росія»
image01
Будинок купця Тавоніуса
image01
Вул. Олександрівська
image01
Народний будинок
image01
Вокзал «Олександрівськ»
image01
Олександрівська в’язниця
image01
Водонапірна башта
image01
Покровська Соборна Церква

Рішення 4 Про підсумки огляду-конкурсу роботи колективів архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад області за 2012 рік

РІШЕННЯ

колегії Державного архіву Запорізької області

Постанова

Президії Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ

19.02.2013 4

м. Запоріжжя

19.02.2013 № 11

Про підсумки огляду-конкурсу на кращу організацію роботи колективів архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення Запорізької області за 2012 рік

Розглянувши підсумки роботи архівних відділів райдержадміністрацій та міськрад за 2012 рік, колегія Державного архіву Запорізької області та Президія Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ відзначають, що архівні відділи виконали, а за великою кількістю важливих показників, перевиконали основні показники роботи, заплановані на 2012 рік.

З метою поліпшення умов зберігання документів протягом 2012 року проведено поточний ремонт приміщень архівосховищ архівного відділу Приморської райдержадміністрації; в архівних відділах Бердянської, Пологівської та Приморської райдержадміністрацій, Запорізької, Мелітопольської міськрад проведено ремонт електрообладнання та електромереж, системи опалення; Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації та Запорізької міськради замінено вхідні двері до архівосховищ, Розівської райдержадміністрації замінено вікно, Мелітопольської райдержадміністрації установлено додатково 10 пог. м. стелажів.

Для посилення охороннно-пожежної безпеки в архівосховищах архівних відділів Михайлівської і Приморської райдержадміністрацій встановлені автономні протипожежні сигналізації, в 12 приміщеннях архівного відділу Енергодарської міськради встановлені пожежні сигналізації з виведенням на центральний пульт спостереження. Архівним відділам Бердянської та Мелітопольської райдержадміністрацій придбано 4 вогнегасника, Гуляйпільської райдержадміністрації - перезаправлено 3 вогнегасника, в приміщенні архівосховища проведено заміри опору ізоляції електромережі.

Здійснені заходи по ідентифікації щодо визначення потенційно небезпечних об’єктів архівного відділу Пологівської райдержадміністрації та внесення його до Державного реєстру потенційно небезпечних об’єктів.

З метою здійснення контролю за наявністю, станом та рухом документів Національного архівного фонду протягом року проведено перевірку наявності і фізичного стану 27,6 тис. справ, закартоновано 19,9 тис. справ.

Протягом року підключені до мережі Інтернет архівні відділи Приморської райдержадміністрації та Мелітопольської міськради, створено 9 нових електронних баз даних і покажчиків на фонди і документи, які зберігаються в архівних відділах, закаталогізовано 180 справ місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, складено картотеки на 1062 документа.

З метою контролю за дотриманням законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи, станом архівної справи і діловодства, якістю упорядкування документів, їх збереженістю та своєчасним передаванням на архівне зберігання міськими й районними архівними відділами здійснено 484 перевірки установ – джерел формування Національного архівного фонду.

Здійснювалась робота щодо своєчасного та якісного поповнення Національного архівного фонду України документами місцевого значення. Експертно – перевірною комісією Державного архіву Запорізької області розглянуто описи 520 установ – джерел формування Національного архівного фонду в зоні комплектування архівних відділів на 40,7 тис. справ, в т.ч. 23,2 тис. справ, включених до складу Національного архівного фонду України, 17,5 тис. справ з особового складу. Рівень упорядкування документів в установах – джерелах формування Національного архівного фонду в зонах комплектування архівних відділів становить 75 %.

Протягом року прийнято на зберігання 19,9 тис. справ управлінської документації, строки зберігання яких в архівних підрозділах установ закінчилися.

З метою забезпечення виконання вимог законодавства України щодо реалізації конституційного права громадян на звернення, популяризації архівних документів в засобах масової інформації архівними відділами за запитами юридичних і фізичних осіб видано 10 тис. довідок, підготовлено 5 ініціативних інформувань, 15 виставок документів, радіопередача, 14 публікацій в місцевій пресі.

Кращих показників у виконанні планових завдань 2012 року досягли архівні відділи Вільнянської, Гуляйпільської, Запорізької, Куйбишевської, Михайлівської, Оріхівської, Приморської, Токмацької райдержадміністрацій, Бердянської, Запорізької, Мелітопольської міськрад.

В архівних відділах відсутні випадки травматизму і професійних захворювань працівників, здійснюються заходи щодо забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці.

Враховуючи зазначене, колегія Державного архіву Запорізької області та Президія Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ

ВИРІШИЛА/ПОСТАНОВИЛА:

1. Перше місце в огляді-конкурсі на кращу організацію роботи колективів архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення Запорізької області за 2012 рік присудити архівному відділу Мелітопольської міської ради. За високі трудові досягнення начальника відділу Бардіну Світлану Миколаївну нагородити Дипломом І ступеня Державного архіву Запорізької області та Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ України та цінним подарунком.

2. Друге місце в огляді-конкурсі на кращу організацію роботи колективів архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення Запорізької області за 2012 рік присудити архівному відділу Михайлівської райдержадміністрації. За високі трудові досягнення начальника відділу Сідельнікову Наталію Федорівну нагородити Дипломом ІІ ступеня Державного архіву Запорізької області та Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ України та цінним подарунком.

3. Третє місце в огляді-конкурсі на кращу організацію роботи колективів архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення Запорізької області за 2012 рік присудити архівному відділу Запорізької райдержадміністрації. За високі трудові досягнення начальника відділу Романенко Ольгу Пантеліївну нагородити Дипломом ІІІ ступеня Державного архіву Запорізької області та Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ України та цінним подарунком.

Директор

Державного архіву Запорізької області, голова колегії

Голова

Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ

О.С. Тедєєв

К.М.Волгіна